کد خبر: 39

تاریخ انتشار: 2015/10/28 - 13:38

رئیس مجمع نمایندگان اردبیل خبر داد

یک گام جدید در تصویب منطقه آزاد تجاری اردبیل

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: یک گام جدی دیگر برای تصویب منطقه آزاد تجاری استان اردبیل در مجلس برداشته شد تا به عنوان یک لایحه اولویت‌دار در صحن علنی مطرح شود. حجت‌الاسلام حبیب برومند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آشکار در اردبیل، اظهار کرد: به دنبال جمع‌آوری بیش از 50 امضا از نمایندگان برای […]

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: یک گام جدی دیگر برای تصویب منطقه آزاد تجاری استان اردبیل در مجلس برداشته شد تا به عنوان یک لایحه اولویت‌دار در صحن علنی مطرح شود.

حجت‌الاسلام حبیب برومند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آشکار در اردبیل، اظهار کرد: به دنبال جمع‌آوری بیش از 50 امضا از نمایندگان برای در اولویت قرار گرفتن لایحه منطقه آزاد تجاری استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی قرار است این لایحه در اولویت اول به صحن علنی مجلس بیاید تا به نسبت 19 طرح و لایحه دیگر که در نوبت تصویب در مجلس هستند، به سرعت شاهد تصویب نهایی لایحه منطقه آزاد تجاری استان اردبیل شامل شهرهای پارس‌آباد، بیله‌سوار و گرمی باشیم.

وی با بیان اینکه 90 درصد کار انجام شده و مردم شمال استان یقین داشته باشند ظرف هفته‌های آینده به صورت نهایی لایحه منطقه آزاد تجاری استان اردبیل در مجلس نهم به تصویب می‌رسد، تصریح کرد: این یک خبر مسرت‌بخش برای مردم استان اردبیل است تا در سایه پیگیری‌ها و تلاش‌هایی که مسئولان و نمایندگان استان انجام دادند، بالاخره این لایحه در اولویت تصویب قرار گرفته که با نهایی شدن این امر تحول اساسی در شمال استان اردبیل رخ می‌دهد.

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: ما امیدواریم تا پایان آبان ماه با تصویب منطقه آزاد به سرعت مقدمات اجرایی شدن این منطقه فراهم آید تا زمینه‌ای برای تحول و تحرک اقتصادی در شمال استان را با تعیین محدوده دقیق‌تر شاهد و ناظر باشیم.

برومند افزود: با تصویب نهایی لایحه منطقه آزاد تجاری استان اردبیل که با اقبال و همراهی نمایندگان در مجلس در پیش روست، انتظار می‌رود با نهایی شدن این امر اهالی شمال استان بتوانند از ثمرات و نتایج آن بیشتر و بهتر استفاده کنند.

 

ارسال دیدگاه