کد خبر: 3822

تاریخ انتشار: 2017/11/28 - 14:51

کاهش ۴۰ درصدی حوادث رانندگی در اربعین

خبرگزاری آشکار ، رئیس پلیس راهور ناجا گفت:‌تصادفات منجر به جرح و فوت در ایام اربعین حسینی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۴۰ درصد کاهش داشته است.

خبرگزاری آشکار ، رئیس پلیس راهور ناجا گفت:‌تصادفات منجر به جرح و فوت در ایام اربعین حسینی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۴۰ درصد کاهش داشته است.
سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهور ناجا اظهار کرد: موج بازگشت زائران اربعین حسینی آغاز شده است و زائران، کشور عراق را به مقصد شهر‌های خود ترک می‌کنند.
 وی افزود: زائرانی که با خودروی شخصی تا مرز کشور آمده اند و وسیله نقلیه آنها در پارکینگ پارک بوده، حتما از سلامت خودرو اطمینان حاصل کنند و سپس به سمت مقصد حرکت کنند.
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه رانندگان باید به ازای هر دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت کنند، ادامه داد: رانندگان به توصیه های پلیس و تابلوهای راهنمای مسیر توجه داشته باشند و از سرعت و سبقت غیر مجاز پرهیز کرده و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند. وی گفت:‌سفرها در ایام اربعین حسینی در مقایسه با سال گذشته افزایش داشته و بیش از 2 میلیون تن از مرزها عبور کردند.
سردار مهری با اشاره به کاهش 40 درصدی حوادث رانندگی در اربعین گفت: در ایام اربعین حسینی تصادفات منجر به جرح و فوت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از ۴۰ درصد کاهش داشته است.
برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه