کد خبر: 2430

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۴

پلیس ترکیه اولین تصاویر عامل حمله استانبول را منتشر کرد+عکس

خبرگزاری آشکار ؛ مأموران پلیس ترکیه در اقدامی اولین تصاویر از مظنون حمله به یک باشگاه شبانه در استانبول که به کشته شدن ۳۹ نفر و زخمی شدن ۷۰ نفر دیگر منجر شد را منتشر کردند.

به گزارش خبرگزاری آشکار ، پلیس ترکیه تصاویری از عامل حمله به یک باشگاه شبانه در شب سال نو میلادی را که به کشته شدن ۳۹ نفر و زخمی شدن دهها نفر دیگر منجر شد،، منتشر کرد.

بنا به گزارش خبرگزاری آناتولی، تلاش مأموران پلیس ترکیه برای دستگیری مظنون این حادثه همچنان ادامه دارد.

بنا به گفته پلیس، تصاویر از طریق یک دوربین امنیتی گرفته شده است ولی دقیقاً مشخص نیست که این تصاویر در کجا ضبط شده است. تصاویر منتشر شده، یک مرد جوان با موهای تیره را نشان می‌دهد.

 

 

پلیس ترکیه، هشت فرد مظنون را در ارتباط با این حمله دستگیر کرده است اما عامل تیراندازی این حمله همچنان آزاد است و دستگیر نشده است.

حمله به باشگاه شبانه ترکیه در حدود ساعت ۰۱:۰۰ به وقت محلی یکشنبه هفته جاری به وقوع پیوست و مقامات ترکیه آن را یک اقدام تروریستی اعلام کردند. در این حادثه ۳۹ نفر جان خود را از دست دادند و ۷۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

طبق این گزارش، تقریباً نیمی از قربانیان این حادثه، اتباع خارجی بودند. تکفیری‌های داعش مسئولیت این قتل عام را برعهده گرفتند.

از طرف دیگر رسانه ترکیه‌ای «خبر ترک» نیز یک تصویر واضح‌تر از مظنون حمله به باشگاه شبانه استانبول منتشر کرده است که این فرد در روز روشن در حالی که از خود عکس سلفی انداخته است، دیده می شود.

 

 

ارسال دیدگاه