کد خبر: 4020

تاریخ انتشار: 2018/02/09 - 11:34

قضیه ممانعت از ورود نماینده خانم به سالن پورشریفی چه بود

خبرگزاری آشکار ؛ نماینده شبستر که قصد ورود به سالن شهیدپورشریفی داشت با ممانعت مامورین نیروی انتظامی همراه شد.

به گزارش خبرگزاری آشکار از تبریز، معصومه آقاپور نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی برای حضور در مراسم توزیع مدال‌ها مسابقات کشتی جام تختی قصد ورود به سالن شهید پورشریفی را داشت که ماموران حاضر در سالن از ورود وی ممانعت به عمل آوردند.

این قضیه با وساطت رحیم شهرتی‌فر معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ختم به خیر شده و آقاپور موفق به حضور در سالن شد.

نظمی: مسابقات بدون حاشیه انجام شد

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در مورد این موضوع گفت: با توجه به اینکه تیم اکراین اعلام کرده بود که در کادر فنی تیمش خانم حضور دارد، طی نامه‌ای به شورای تامین امنیت استان درخواست اجازه ورود خانم‌های مسوول را به سالن مسابقات را کرده بودیم که با این موضوع موافقت شده بود.

نظمی گفت: هر چند مربی خانم از کشور اکراین با این تیم به تبریز سفر نکرد، اما از روز اول مسابقات نایب رییس کشتی بانوان در سالن حضور داشته و هیچ مشکلی وجود نداشت و نماینده شبستر که‌ از ورودش به سالن ممانعت شده بود، با پیگیری دکتر شهرتی فر این موضوع حل شد.

وی گفت: جا دارد از کلیه مسوولان برگزاری مسابقات و همچنین مامورانی که وظیفه تامین امنیت مسابقات را برعهده داشتند، تقدیر و تشکر نمایم و باید عنوان کنم مسابقات کشتی بین‌المللی جام تختی تبریز بدون کوچک‌ترین حاشیه ای برگزار شد.

ارسال دیدگاه