کد خبر: 3852

تاریخ انتشار: 2017/12/26 - 12:33

ظرفیت جشنواره ورزش‌های زمستانی در رونق گردشگری بکارگیری شوند

خبرگزاری آشکار ، فرماندار شهرستان خلخال گفت: از ظرفیت برگزاری جشنواره ورزش‌های زمستانی در رونق گردشگری و معرفی قابلیت‌های شهرستان خلخال استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری آشکار ،  فریدون بابایی روز دوشنبه در جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان خلخال اظهار کرد: برگزاری جشنواره‌های مختلف فرهنگی و ورزشی در افزایش شور و نشاط علاقه‌مندان بسیار تأثیرگذار بوده و شایسته است تا در مناسبت‌های مختلف در صورت فراهم شدن شرایط مورد نیاز برنامه ریزی‌های لازم برای برگزاری چنین رویدادهایی فراهم شود.

وی به برگزاری جشنواره ورزش‌های زمستانی در شهرستان خلخال اشاره کرد و افزود: در صورت بارش برف در این فصل از سال شاهد برگزاری جشنواره مذکور خواهیم بود و تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است.

فرماندار شهرستان خلخال با اشاره به اهداف و فواید برگزاری جشنواره و مسابقات مختلف ورزشی و فرهنگی در مناسبت‌های مختلف، یادآور شد: جشنواره بازی‌های زمستانی خلخال علاوه بر توجه به افزایش نشاط خانواده‌ها، در معرفی پتانسیل‌های گردشگری شهرستان خلخال و غنی سازی اوقات فراغت جوانان نیز کمک خواهد کرد.

 بابایی به توضیح دیگر جشنواره‌های ورزشی برنامه‌ریزی شده در شهرستان خلخال پرداخت و توضیح داد: جشنواره صعود زمستانی و برگزاری رقابت‌های مختلف ورزشی از دیگر برنامه‌های مناسبی است که می‌توان در فصول سرد سال با مشارکت ورزش دوستان اجرایی کرد.

وی بیان کرد: باید از موقعیت جغرافیایی و شرایط مناسبی که در شهرستان خلخال برای برگزاری برنامه‌ها و مسابقات مختلف ورزشی در فصول سرد سال وجود دارد به بهترین شکل ممکن بهره برد تا در رونق گردشگری و معرفی این منطقه از استان موفق عمل کرد.

ارسال دیدگاه