کد خبر: 3458

تاریخ انتشار: 2017/07/29 - 15:22

دیکتاتوری رسانه‌ای مانع نقد برجام شده است

خبرگزاری آشکار ، عضو مجلس خبرگان رهبری به موضوع برجام اشاره کرد و گفت: برخی با راه‌اندازی دیکتاتوری رسانه‌ای و با ادعای بی‌نقص بودن برجام اجازه نقد آزادانه و منصفانه را نداده و تلاش دارند تا واقعیت‌ها را دگرگون جلوه دهند.

به گزارش خبرگزاری آشکار ، از سراب، آیت‌الله احمدخاتمی عصر جمعه  در جمع مردم سراب در مسجدجامع این شهر اظهار داشت: آذربایجان به راستی سر ایران بوده و در تمام خیزش‌ها و حرکت‌های انقلابی و اسلامی نقش تعیین‌کننده‌ای داشته و دارد.

امام جمعه موقت تهران، آذربایجان را مفتخر به وجود علما و دانشمندان بزرگ اسلامی عنوان کرد و افزود: علامه امینی؛ علامه طباطبایی و علامه جعفری سه نمونه بارزی از این افتخارات هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری به موضوع برجام اشاره کرد و گفت: برخی با راه‌اندازی دیکتاتوری رسانه‌ای و با ادعای بی‌نقص بودن برجام اجازه نقد آزادانه و منصفانه را نداده و تلاش دارند تا واقعیت‌ها را دگرگون جلوه دهند.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود دشمنان را خسته کرده و اقتدار و شکوه ایران اسلامی به جهانیان اثبات شده است.

آیت‌الله خاتمی، اعمال تحریم‌های جدید علیه ملت ایران را تداوم خوی سلطه‌‌‌گری آمریکا یادآورشد: اخلال در برنامه‌های موشکی و توان دفاعی کشور از جمله اهداف تحریم‌هاست که تکیه به توان داخلی و توجه به اقتصاد مقاومتی راهکار مقابله با آنهاست.

گزارش آشکار حاکی است، آیت‌الله خاتمی در ادامه برنامه‌های سفر، از مصلای در حال احداث امام خمینی (ره) سراب بازدید کرد.

وی ضمن تاکید بر تسریع در احداث مصلا تصریح کرد: در کنار این مکان باید مرکز فرهنگی و تفریحی نیز ایجاد شود.

ارسال دیدگاه