کد خبر: 2405

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۲۰:۳۰

ارائه خدمات به 15 هزار نفر در ایستگاه سلامت و فرهنگ عاشورا

دبیر ستاد ساماندهی و امور اجرایی ایستگاه سلامت و فرهنگی عاشورای اردبیل گفت: همگام با کاروان سلامت، ایستگاه‌های سلامت و خدمات فرهنگی در این ایام به 15 هزار نفر خدمات ارائه کردند.

افشین یزدانی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری آشکار در اردبیل، اظهار کرد: همگام با کاروان سلامت، ایستگاه‌های سلامت و خدمات فرهنگی در این ایام به 15 هزار نفر خدمات ارائه کردند.

وی تصریح کرد: ما با برپایی ایستگاه‌های سلامت و فرهنگی محرم در چند روز گذشته سعی کردیم تا با مشارکت بسیج جامعه پزشکی استان و همت مؤسسه مدیران جوان خدمت و تلاش در محلات محروم به هموطنانمان ارائه خدمات کنیم.

دبیر ستاد ساماندهی و امور اجرایی ایستگاه سلامت و فرهنگی عاشورایی اردبیل گفت: در تاسوعا و عاشورای حسینی بنا بر آمار دقیق در شهر اردبیل به 15 هزار نفر از مردم عزادار خدمات‌رسانی انجام شد.

یزدانی افزود: در فخرآباد نیز سه هزار نفر بهره‌مند از انجام خدمات تیم پزشکی و پرستاری مستقر قرار گرفتند.

مسؤول کارگروه سلامت و بهداشت مؤسسه مدیران جوان خدمت و تلاش در اردبیل بیان کرد: همچنین در محله میراشرف 250 نفر از عزاداران در ایستگاه‌های سلامت مستقر مورد خدمات‌رسانی قرار گرفتند.

وی با یادآوری اینکه هدف اصلی در این طرح خدمات‌برسانی به جامعه محرومان در مناطق کم برخوردار بهداشتی، درمانی و خدمات فرهنگی بوده است، اضافه کرد: امیدواریم این خدمات بسترساز حرکت‌های رضایت‌بخشی در بین عموم مردم باشد و در سال‌های آینده بتوانیم در چنین مناسبت‌های معنوی حرکت‌های بی‌نظیری را انجام دهیم.

 

ارسال دیدگاه